KONST / Litografier / Färglitografi 14666268
nr 1466 6268
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, numrerad 14/30. Färglitografi, bildmått: 49x78cm, yttermått inklusive ram: 64x102cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:36:47
7/5 22:02:47
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner